| ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: | ΦΟΥΡΝΑΚΙΑ ΣΦΟΛΙΑΤΟΕΙΔΩΝ |
|---|---|
| ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΗΣ: | UNOX |
ΦΟΥΡΝΟΣ ΗΛΕΚΤΡΙΚΟΣ ΜΕ ΥΓΡΑΣΙΑ 3x 46x33 XFT 113 STEFANIA
Φούρνος μεταφοράς με υγρασία, αναλογικό έλεγχο και θάλαμο μαγειρέματος από ανοξείδωτο χάλυβα 304. Λειτουργία χρόνου, θερμοκρασίας, ποσοστού ατμού και 2 ταχυτήτων ανεμιστήρα. Ιδανικός για όλες τις διαδικασίες ψησίματος φρέσκων και κατεψυγμένων αρτοσκευασμάτων. Η τεχνολογία AIR.Plus εγγυάται τέλεια ομοιομορφία μαγειρέματος σε όλα τα ταψιά.
Προηγμένες και αυτόματες λειτουργίες μαγειρέματος
Unox Intensive Cooking
• DRY.Plus: εξάγει γρήγορα την υγρασία από τον θάλαμο μαγειρέματος
• STEAM.Plus: δημιουργεί άμεση υγρασία
• AIR.Plus: πολλαπλοί ανεμιστήρες με όπισθεν
Βασικά χαρακτηριστικά
• Στρογγυλός θάλαμος ψησίματος από χάλυβα AISI 304 υψηλής αντοχής
• Διπλό γυαλί
• Φωτισμός θαλάμου μαγειρέματος μέσω ενσωματωμένων στην πόρτα φώτων LED
• Θάλαμος ψησίματος με χρωμιωμένες ράγες σχάρας από χάλυβα
• Σύστημα ανεμιστήρα και κυκλικά θερμαντικά στοιχεία υψηλής απόδοσης
950
| ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ mm | 600 x 655 x 429Υ |
| ΧΩΡΗΤΙΚΟΤΗΤΑ | 3 ταψιά 460x330 |
| ΑΠΟΣΤΑΣΗ ΤΑΨΙΩΝ mm | 75 |
| ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ | 80°C – 260°C |
| ΡΕΥΜΑ | 230V |
| ΙΣΧΥΣ | 3kW |
| ΒΑΡΟΣ | 25 κιλά |