| ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: | ΕΠΑΓΩΓΙΚΕΣ ΕΣΤΙΕΣ |
|---|---|
| ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΗΣ: | DYNAMIC |
ΜΟΝΗ ΕΠΑΓΩΓΙΚΗ ΕΣΤΙΑ DYNAMIC IC-50A
- TΡΙΦΑΣΙΚΗ
- Μαύρη επιφάνεια γυαλιού πάχους 4mm
- Πηνίο 22cm με μαγνητική λωρίδα 21
- Προστασία απο υπερθέρμανση
- Χρονοδιακόπτης: 0-120min
| ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ mm | 380 x 500 x 200Υ |
| ΧΡΗΣΙΜΗ ΕΠΙΦΑΝΕΙΑ | ø40 |
| ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ | 70-280°C |
| ΡΕΥΜΑ | 380V |
| ΙΣΧΥΣ | 5.000W |
| ΒΑΡΟΣ | 5,8 κιλά |