| ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: | ΕΠΑΓΩΓΙΚΕΣ ΕΣΤΙΕΣ |
|---|---|
| ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΗΣ: | BARTSCHER |
ΔΙΠΛΗ ΕΠΑΓΩΓΙΚΗ ΕΣΤΙΑ BARTSCHER IK35DPS
-10 στάδια ρυθμίσεων ισχύος (Αριστερά: 500-2000 Watt - Δεξιά: 600-1500Watt)
-10 στάδια ρυθμίσεων θερμοκρασίας (ανά 20°C)
-Ρύθμιση χρόνου από 0 εώς 180 λέπτα
-Ηλεκτρονική προστασία υπερθέρμανσης
-Διακόπτης On / Off
-Πλήκτρο κλειδώματος (ασφάλεια)
-Υλικό επιφάνειας ψησίματος Scott Ceran®
| ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ mm | 605 x 360 x 60Υ |
| ΔΙΑΜΕΤΡΟΣ ΕΣΤΙΩΝ | ø210 |
| ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΠΙΦΑΝΕΙΑΣ | 586x274mm |
| ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ | 60-240°C |
| ΡΕΥΜΑ | 230V |
| ΙΣΧΥΣ | 3.500W |