| ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: | ΕΠΑΓΩΓΙΚΕΣ ΕΣΤΙΕΣ |
|---|---|
| ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΗΣ: | BARTSCHER |
ΜΟΝΗ ΕΠΑΓΩΓΙΚΗ ΕΣΤΙΑ BARTSCHER IK 35TC
-Ηλεκτρονική προστασία υπερθέρμανσης
-Διακόπτης On / Off
-10 στάδια ρυθμίσεων ισχύος (500-3500 Watt)
-10 στάδια ρυθμίσεων θερμοκρασίας (ανά 20ºC)
-Ρύθμιση χρόνου από 0 εώς 180 λέπτα
| ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ mm | 340 x 445 x 117Υ |
| ΧΡΗΣΙΜΗ ΕΠΙΦΑΝΕΙΑ | ø228 |
| ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΠΙΦΑΝΕΙΑΣ | 285x285mm |
| ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ | 60-240°C |
| ΡΕΥΜΑ | 230V |
| ΙΣΧΥΣ | 3.500W |