| ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: | ΦΟΥΡΝΟΙ ΜΑΓΕΙΡΕΜΑΤΟΣ ΑΕΡΙΟΥ |
|---|
ΑΕΡΙΟΥ ΦΟΥΡΝΟΣ ΜΕ ΥΓΡΑΣΙΑ 10x GN1/1 MASTER STAR 1016GS
-Υγραντήρας απευθείας ψεκασμού (5 στάδια)
-3 ανεμιστήρες εναλλασόμενης φοράς
| Διαστάσεις mm | 850 x 1041 x 1231Υ |
| Χωρητικότητα | 10 x GN 1/1 ή 60Χ40 λαμαρίνες |
| Απόσταση μεταξύ θέσεων | 80 mm |
| Θερμοκρασία | 100ºC - 260ºC |
| Ισχύς αερίου | 18 kW |
| Ρεύμα | 230V |
| Βάρος | 158 kg |
| Είσοδος αερίου | 3/4'' |